کسب درآمد از فارکس و ارزهای دیجیتال...

آسان ترین راه کسب درآمد...

یکتااینوست،ربات های متفاوتی را با شرایط ویژه و متفاوت برای شما سرمایه گزاران ارائه میکند.ربات های یکتا اینوست در بازار فارکس و کریپتو فعالیت میکنند.

در شرایطی فعلی استفاده از ربات ها بهترین و ساده ترین راه کسب درآمد از بازار های مالی میباشد.

سرمایه خود را با ربات های ما به راحتی چند برابر کرده و از تورم جلو بزنید….

vecteezy trading illustration with cute robot 6208330 copy 1 1 1 1 1 1 1 1024x1024 1 e1671461365979
speed svgrepo com

سرعت و دقت

ربات میتواند اطلاعات زیادی را در کسری از ثانیه جمع آوری و آنالیز کند.درحالی که انسان باید چند ساعت برای بررسی آنها زمان بگذارد.

24 hours svgrepo com

24 ساعته هر روز هفته

بیست و چهار ساعته هر روز هفته بدون خستگی و پایبند به سیستم معاملاتی

time svgrepo com

صرفه جویی وقت

مشخص است که افرادی که زمان کافی برای انجام معاملات خود ندارند می توانند با بهره گیری از یک ربات ترید در اسرع وقت،استراتژی های خود را پیاده کنند.

error svgrepo com

به دور از خطای انسانی

کار آمد بودن و دور بودن از خطاهای انسانی و عدم تاخیر در گرفتن تصمیمات درست

robot svgrepo com 4 1

ربات ویرا

این ربات در بازار کریپتو(رمزارزها)فعالیت میکند.این ربات در حرکات روند صعودی و نزولی بازار بهترین معاملات و سوددهی را دارد.ویرا در صرافی با بیت فعال میشود و از امنیت بالایی برخوردار است.

robot svgrepo com 3

ربات پلوتوس

پلوتوس یک از امن ترین و کم ریسک ترین ربات های معامله گر میباشد.این ربات در بازار فارکس و مخصوصا شاخص طلا فعابیت میکند.یکی از ویژگی های مهم این ربات پشتیبانی 24 ساعته این ربات میباشد.این به این معنی است که ربات هیچ گونه خطایی نخواهد داشت.شما میتوانید با هر نوع سرمایه ای از پلوتوس سود کسب کنید.

robot svgrepo com 2

ربات فونیکس

فونیکس برای همه سرمایه گزاران چه کم ریسک و چه پر ریسک مناسب میباشد.فویکس سه حالت ریسک معاملاتی قابل تنظیم دارد.5تا7 درصد،8تا12 درصد،10تا15 درصد

robot svgrepo com 3

ربات پلوتوس

رایگان مدت محدود
 • 24 ساعته به همرا پشتیبانی شبانه روزی
 • کاملا اتوماتیک
 • میانگین سوددهی 5 تا 10 درصد ماهیانه
 • معامله بر روی طلا
 • حداقل سرمایه 1000 دلار
پیشنهاد ویژه
robot svgrepo com 2

ربات فونیکس

$ 199 3 ماهه
 • کاملا اتوماتیک
 • میانگین سوددهی تا 20 درصد ماهیانه
 • معامله بر روی جفت ارزها
 • حداقل سرمایه 1000 دلار
robot svgrepo com 4 1

ربات ویرا

$ 100 3 ماهه
 • کاملا اتوماتیک
 • میانگین سوددهی تا 20 درصد ماهیانه
 • ارزهای دیجیتال
 • حداقل سرمایه 500 دلار

ربات یا ربات معاملاتی فارکس چیست؟

ربات یا ربات معاملاتی فارکس اصطلاح محاوره‌ای برای یک برنامه نرم‌افزاری است که بر اساس تغییرات قیمت در بازار ارز است که به معامله‌گران سیگنال می‌دهد تا یک جفت ارز را در یک زمان معین بخرند یا بفروشند.

این سیستم ها می توانند خودکار باشند و می توانند با بروکرهای آنلاین فارکس یا پلتفرم های صرافی ادغام شوند.

آشنایی با ربات های معامله گر فارکس

ربات های معامله گر فارکس برنامه های نرم افزاری خودکاری هستند که سیگنال های معاملاتی را تولید می کنند. بیشتر این روبات‌ها با متاتریدر ساخته شده‌اند و از زبان برنامه‌نویسی MQL استفاده می‌کنند که به معامله‌گران اجازه می‌دهد سیگنال‌های معاملاتی تولید کنند یا سفارش دهند و معاملات را مدیریت کنند.

ربات های فارکس برای حذف عنصر روانی معاملات طراحی شده اند که می تواند مضر باشد.

ربات های معامله گر فارکس خودکار برای خرید از طریق اینترنت در دسترس هستند، اما معامله گران باید در خرید یک سیستم معاملاتی از این طریق احتیاط کنند. انتخاب ربات باید مطابق با سرمایه و مقدار ریسک سرمایه گزار باشد.

ربات ها معمولا در طی چند ماه سود ایجاد خواهند کرد چون روند های بازار را دنبال میکنند.این بدان معنی است که برآیند ربات ها همیشه مثبت خواهد بود.

هزینه ربات فارکس چقدر است؟

قیمت بر اساس سیستم مورد استفاده متفاوت است. به عنوان مثال، سیستم gold mind دارای قیمت یکبار مصرف … دلار است، در حالی که ربات phoneix فارکس یک بار شارژ … دلاری دارد. سیستم های دیگر گزینه های بالاتری را برای قیمت اشتراک ماهانه یا سالانه ارائه می دهند.

آیا ربات فارکس می تواند ارز دیجیتال را معامله کند؟

بله، یک ربات فارکس می تواند برای تجارت ارزهای دیجیتال استفاده شود. یکی از این ربات ها که برای این منظور طراحی شده است، vira است، یک ربات معامله گر رمزنگاری تمام اتوماتیک که قیمت اشتراک آن … دلار در سال است.

آیا یک ربات معاملاتی فارکس به طور مداوم کار می کند؟

یک ربات معامله گر فارکس یا ربات را می توان طوری برنامه ریزی کرد که به طور مداوم، 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته معامله کند. با این حال، اجازه دادن به این سطح از معاملات مداوم به طور بالقوه سرمایه گذار را از این فرآیند حذف می کند. بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است ترجیح دهند که شرکت کنندگان فعال تری در فرآیند معاملات باشند.

برآیند تقریبا یک ساله ربات فونیکس

IMG 2490

ربات پلوتوس